loader

کارشناسان گروه شرکت های اتوماسیون شرق با بهره گیری از تخصص های گوناگون رشته برق و دانش روز دنیا در حوزه طراحی و اجرای اتوماسیون صنعتی و برق اضطراری و خدمات قبل و پس از فروش آن توان فنی خود را به نمایش گذاشته است.

"واحد پروژه و توسعه مهندسی"

گروه شرکت های اتوماسیون شرق باتوجه به سالها فعالیت در زمینه برق و الکترونیک و با گردآوری مجموعه ای از مهندسان، تکنسینها و نیروهای انسانی متخصص توانایی فنی خود را در این حوزه مهندسی به اثبات رسانده است .

ادامه مطلب

"بازرگانی"

گروه شرکت های اتوماسیون شرق به پشتوانه سالیان تجربه مدیران و کارشناسان خود در زمینه ارائه انواع باطری و UPS مفتخر است خدمات نوینی را منطبق با شرایط روز و همگام با تکنولوژی جهانی عرضه نمایید

ادامه مطلب

"خدمات پس از فروش"

گروه های شرکت های اتوماسیون شرق، با تکیه بر توان متخصصان خود آماده ارائه خدمات پشتیبانی و تعمیر انواع تجهیزات تخصصی برقی و مخابرات از جمله تعمیر انواع یو پی اس(UPS)، اینورتر و انواع روتر، مودم ، سوئیچ و... می باشد

ادامه مطلب

درباره ما

گروه شرکت های اتوماسیون شرق ارائه دهنده طرح های نوین در صنعت برق و مخابرات و مجری پروژه های EPC از سال 1380 با اتکاء بر دانش فنی مدیران و پرسنل خود آغاز به کار کرده است. براساس برنامه استراتژیک تدوین شده، گروه شرکت های اتوماسیون شرق بر آن است به حول قوه الهی در زمانی معلوم به مرجعی یگانه برای ارائه خدمات فنی و مهندسی برق و مخابرات در کشور تبدیل شده و با کادر متخصص، تحلیلگر، مجرب و متعهد به آرمان های اقتصادی کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران پیش تاز در خلق ارزش در راستای ارتقاء سطح کیفی و رقابت پذیری در کشور شناخته شود.

در ساختار تشکیل گروه شرکت های اتوماسیون شرق مجموعه های حقوقی ذیل جهت ارائه خدمات مشخص عضو می باشند:
1 - شرکت تعاونی اتوماسیون شرق بارثاوا.
2 - شرکت فن آوری فرارسانه خراسان (سهامی خاص).
3 - مجتمع فنی و حرفه ای آزاد صنعتگران شرق بارثاوا.
4 - شرکت فرارسانه اتوماسیون شرق (سهامی خاص).

تماس با ما

دفتر مرکزی:

مشهد خیابان سناباد ، خیابان منوچهری شمالی ، پلاک ۱۴۱
شماره تماس: ۰۵۱۳۷۲۵۰۰۱۱
تلفکس : ۰۵۱۳۷۱۳۶۵۱۶

دفتر تهران :

میدان ازادی ، شهرک آپادانا ، بلوک ۴۶
شماره تماس : ۰۲۱۴۴۶۶۷۸۷۵

دفتر پارک علم و فناوری :

مشهد ، کیلومتر ۱۲ بزرگراه آسیایی ، پارک علم و فناوری خراسان ، واحد ۳۰۷k

کارخانه :

مشهد ، سیدی ، خیابان خلج ، خلج ۲۷ ، ریاضی ۲۸
شماره تماس : ۰۵۱۳۳۸۷۳۸۰۹

map-embed.com