الکترونیک

خدمات پس از فروش

الکترونیک

گروه های شرکت های اتوماسیون شرق، با تکیه بر توان متخصصان خود آماده ارائه خدمات پشتیبانی و تعمیر انواع تجهیزات تخصصی برقی و مخابرات از جمله تعمیر انواع یو پی اس(UPS)، اینورتر و انواع روتر، مودم ، سوئیچ و... می باشد
با توجه به توان فني پرسنل متخصص شرکت در تعميرات UPS با مارک هاي مختلف در سطح استان خراسان، اين شرکت با استفاده از جديدترين دانش محافظت های برقي و بهره گيري از کادر فني متخصص دوره ديده وهمچنين کارگاه مجهز ومورد تائيد و با گسترش کمي و کيفي تعميرات کارگاه و به کارگيري نيروهاي فني بيشتر و ايجاد شبکه خدمات پس از فروش در سطح استان خراسان رضوي، شمالي و جنوبي شامل : شهرستانهاي تربت جام، نيشابور، گناباد، شيروان، کاشمر، درگز، بيرجند، خواف، جاجرم و... و پيرو عقد قراردادهاي پشتيباني سيستم هاي برق اضطراري با مراکز و دواير دولتي و خصوصي , توانمندي خود را به اثبات رسانيده است . بخش الكترونيك شركت با توجه به توان علمي و تخصص پرسنل خود در امر UPS فعـاليت هاي زيـر را انجـام مي دهد :
ـ خدمات تعمير و پشتيباني يو پي اس بانك های ، سپه و تجارت در سطح استان.(سال 81)
ـ خدمات تعمير و پشتيباني يو پي اس بانك صادرات- سال 80 . (كارفرما شركت خوارزمي)
ـ خدمات تعمير و پشتيباني يو پي اس سازمان اموزش وپرورش خراسان رضوي در 47 اداره سطح استان (5 سال-86 تا 91)
ـ خدمات تعمير و پشتيباني يو پي اس شركت گاز منطقه 4 استانها ي مازندران ، گلستان ، خراسان شمالي ، خراسان رضوي
- اداره كل كميته امداد امام خميني (ره) در استان خراسان رضوي در 30 اداره سطح استان (3 سال 87 تا 90)
- خدمات تعمير و پشتيباني يو پي اس موسسات مالی واعتباری آینده سازان و مولی الموحدین ( 87 و 88)
- خدمات تجهیز و پشتيباني باتری های سیلد لید اسید بانک ملت ایران( 88)
- تهیه ، تجهیز و پشتيباني باتری های سیلد لید اسید بانک انصار( 89 تا 92)
- خدمات تعمير و پشتيباني يو پي اس بانك های قوامین ، فردوسی در سطح استان(سال 92)
ـ تامين برق اضطراري بخش هاي حساس بيمارستاني ( بیمارستان رضوی، بنت الهدی، امام رضا(ع) و...)

پشتیبانی قبل فروش
گروه شرکت های اتوماسیون شرق با بکارگیری کادر مجرب بازاریابی، فروش وبازرگانی آماده ارائه راهکارهای مطمئن برای رفع مشکلات مشتریان می باشد.
پشتیبانی حین فروش
واحد تامین کالا ولجستیک در هرسازمانی همواره در جهت پیشبرد اهداف مشتری نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.
واحدهای مالی، انبار وتوزیع کالای شرکت فرارسانه اتوماسیون شرق متولی پشتیبانی وخدمات به مشتریان در هنگام خرید را برعهده دارند.
پشتیبانی پس از فروش
با توجه به توان فني پرسنل متخصص شرکت در تعميرات UPS با مارک هاي مختلف در سطح استان خراسان، اين شرکت با استفاده از جديدترين دانش محافظت های برقي و بهره گيري از کادر فني متخصص دوره ديده وهمچنين کارگاه مجهز ومورد تائيد و با گسترش کمي و کيفي تعميرات کارگاه و به کارگيري نيروهاي فني بيشتر و ايجاد شبکه خدمات پس از فروش در سطح استان خراسان رضوي، شمالي و جنوبي شامل : شهرستانهاي تربت جام، نيشابور، گناباد، شيروان، کاشمر، درگز، بيرجند، خواف، جاجرم و... و پيرو عقد قراردادهاي پشتيباني سيستم هاي برق اضطراري با مراکز و دواير دولتي و خصوصي , توانمندي خود را به اثبات رسانيده است .
يكي از اهداف مهم سازمان خدمات پس از فروش شرکت اتوماسیون شرق ، كم كردن زمان سرويس دهي به مشتريان در راستاي بالا بردن رضايت آنها مي باشد.