فناوری ارتباطات

واحد پروژه و توسعه مهندسی

فناوری ارتباطات

واحد پروژه و توسعه مهندسی گروه شرکت های اتوماسیون شرق با بهره گیری از تجارب فنی و مدیریتی حاصل شده در پروژه های گروه و با گردآوری مجموعه ای از مدیران، مهندسان، تکنسینها و نیروهای انسانی متخصص که در طرحهای مختلف شرکت همکاری موثر، دلسوزانه و با کیفیت داشته اند، ارائه خدمات در عرصه های اجرایی مهندسی مخابرات و فناوری اطلاعات در سطوح متوسط و بزرگ را هدف قرار داده است.
گروه شرکت های اتوماسیون شرق باتوجه به سالها فعالیت در زمینه فناوری اطلاعت و مخابرات و همچنین با همکاری و طراحی کارشناسان فنی و حمایت مدیران مخابرات خراسان رضوی توانسته است کافونوری با استانداری روز دنیا و با استفاده 70درصد از توانمندی های داخلی و ارائه نواوری های متناسب با شبکه مخابرات ایران تولید و تاییدیه مخابرات استان را اخذ نماید.

از پروژه های در دست اجرا می توان به :

1 - برقراری دو لینک رادیویی - کارفرما : پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد - سرخس

2 -  طراحی و اجرای شبکه های فیبرنوری FTTX در شهرک های صنعتی بابلسر، نکا ( فاز 2) ، قائم شهر ، گوگاه - کارفرما : شرکت شهرک های صنعتی مازندران 

 

3. تعمیر و نگهداشت ، پشتیبانی سیستم های مخابراتی ( بی سیم ، با سیم ) و تجهیزات شبکه - کارفرما :شرکت گازرسانی خراسان رضوی

در ادامه جهت آشنایی با دیگر پروژه های حوزه فناوری اطلاعات و مخابرات اجرا شده توسط گروه شرکت های اتوماسیون شرق روی عبارت زیر کلیک نمایید.

 

  بخشی دیگر پروژه های اجرا شده در حوزه فناوری اطلاعات و مخابرات