loader

گروه شرکت های اتوماسیون شرق باتوجه به سال ها تجربه در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات در دو حوزه IT با موضوعات مشاوره ، طراحی و اجرای مرکز داده ( Data center ) ، شبکه های گسترده WAN و Wireless و SDH و همچنین حوزه مخابرات با موضوعات طراحی و اجرای Passive & Active  شبکه های فیبرنوری FTTX و تولید کافوهای مخابراتی فعالیت می نماید.

"واحد پروژه و توسعه مهندسی"

واحد پروژه و توسعه مهندسی گروه شرکت های اتوماسیون شرق با بهره گیری از تجارب فنی و مدیریتی حاصل شده در پروژه های گروه و با گردآوری مجموعه ای از مدیران، مهندسان، تکنسینها و نیروهای انسانی متخصص که در طرحهای مختلف شرکت همکاری موثر، دلسوزانه و با کیفیت داشته اند، ارائه خدمات در عرصه های اجرایی مهندسی مخابرات و فناوری اطلاعات در سطوح متوسط و بزرگ را هدف قرار داده است. گروه شرکت های اتوماسیون شرق باتوجه به سالها فعالیت در زمینه فناوری اطلاعت و مخابرات و همچنین با همکاری و طراحی کارشناسان فنی و حمایت مدیران مخابرات خراسان رضوی توانسته است کافونوری با استانداری روز دنیا و با استفاده 70درصد از توانمندی های داخلی و ارائه نواوری های متناسب با شبکه مخابرات ایران تولید و تاییدیه مخابرات استان را اخذ نماید.

ادامه مطلب

"بازرگانی"

گروه شرکت های اتوماسیون شرق با داشتن نمايندگی شركت داده پردازی ايران ارائه دهنده تجهيزات Access پر ظرفيت با تكنولوژی Cross Connection به نام Tainet می باشد . كه رنج وسيعی از اين تجهيزات را بر روی فيبر نوری و سيم مسی ارائه می دهند و در آينده نزديك به صورت سيستم های مجتمع توليد خواهندشد.

ادامه مطلب

درباره ما

 

گروه شرکت های اتوماسیون شرق ارائه دهنده طرح های نوین در صنعت برق و مخابرات و مجری پروژه های EPC از سال 1380 با اتکاء بر دانش فنی مدیران و پرسنل خود آغاز به کار کرده است. براساس برنامه استراتژیک تدوین شده، گروه شرکت های اتوماسیون شرق بر آن است به حول قوه الهی در زمانی معلوم به مرجعی یگانه برای ارائه خدمات فنی و مهندسی برق و مخابرات در کشور تبدیل شده و با کادر متخصص، تحلیلگر، مجرب و متعهد به آرمان های اقتصادی کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران پیش تاز در خلق ارزش در راستای ارتقاء سطح کیفی و رقابت پذیری در کشور شناخته شود.

در ساختار تشکیل گروه شرکت های اتوماسیون شرق مجموعه های حقوقی ذیل جهت ارائه خدمات مشخص عضو می باشند:
1 - شرکت تعاونی اتوماسیون شرق بارثاوا.
2 - شرکت فن آوری فرارسانه خراسان (سهامی خاص).
3 - مجتمع فنی و حرفه ای آزاد صنعتگران شرق بارثاوا.
4 - شرکت فرارسانه اتوماسیون شرق (سهامی خاص).

تماس با ما

دفتر مرکزی:

مشهد خیابان سناباد ، خیابان منوچهری شمالی ، پلاک ۱۴۱
شماره تماس: ۰۵۱۳۷۲۵۰۰۱۱
تلفکس : ۰۵۱۳۷۱۳۶۵۱۶

دفتر تهران :

میدان ازادی ، شهرک آپادانا ، بلوک ۴۶
شماره تماس : ۰۲۱۴۴۶۶۷۸۷۵

دفتر پارک علم و فناوری :

مشهد ، کیلومتر ۱۲ بزرگراه آسیایی ، پارک علم و فناوری خراسان ، واحد ۳۰۷k

کارخانه :

مشهد ، سیدی ، خیابان خلج ، خلج ۲۷ ، ریاضی ۲۸
شماره تماس : ۰۵۱۳۳۸۷۳۸۰۹





map-embed.com