loader

گروه شرکت های اتوماسیون شرق با بهره گیری از متخصصین مجرب مهندسی نرم افزار و مهندسی صنایع در موضوعات احصا فرآیندهای سازمانی براساس استاندارد BPMN.2.0 و تولید سامانه های سفارش مشتری مبتی بر تکنولوژی های برتر از جمله Oracle ADF و JAVA فعال می باشد.

"واحد پروژه و توسعه مهندسی "

گروه مهندسی نرم افزار شرکت فرارسانه اتوماسیون شرق با بهره گیری از متخصصین مجرب مهندسی نرم افزار و مهندسی صنایع، آماده پاسخگویی به نیازهای سازمان ها و نهاد های دولتی و شرکت های خصوصی در جهت مشاوره، طراحی، پیاده سازی، استقرار، پشتیبانی و آموزش سامانه های نرم افزاری در طیف گسترده ای از تکنولوژی های پیاده سازی ازجمله Oracle ADF می باشد.

ادامه مطلب

"آموزش"

گروه شرکت های اتوماسیون شرق در راستای نیل به اهداف خود به لحاظ برخورداری از توان علمی و عملی بالا و تجربه چند ساله خود در صنعت و دانشگاه، با بهره گیری از نیروهای توانمند فعالیت های وسیعی را در زمینه آموزش انجام داده است و پس از اینکه به عنوان شرکت برگزیده در زمینه ی برگزاری کلاس های آموزشی و سمینارهای تخصصی توسط سازمان صنایع و معادن شناخته شد، اکنون دارای مجوز آموزشی از سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

ادامه مطلب

درباره ما

گروه شرکت های اتوماسیون شرق ارائه دهنده طرح های نوین در صنعت برق و مخابرات و مجری پروژه های EPC از سال 1380 با اتکاء بر دانش فنی مدیران و پرسنل خود آغاز به کار کرده است. براساس برنامه استراتژیک تدوین شده، گروه شرکت های اتوماسیون شرق بر آن است به حول قوه الهی در زمانی معلوم به مرجعی یگانه برای ارائه خدمات فنی و مهندسی برق و مخابرات در کشور تبدیل شده و با کادر متخصص، تحلیلگر، مجرب و متعهد به آرمان های اقتصادی کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران پیش تاز در خلق ارزش در راستای ارتقاء سطح کیفی و رقابت پذیری در کشور شناخته شود.

در ساختار تشکیل گروه شرکت های اتوماسیون شرق مجموعه های حقوقی ذیل جهت ارائه خدمات مشخص عضو می باشند:
1 - شرکت تعاونی اتوماسیون شرق بارثاوا.
2 - شرکت فن آوری فرارسانه خراسان (سهامی خاص).
3 - مجتمع فنی و حرفه ای آزاد صنعتگران شرق بارثاوا.
4 - شرکت فرارسانه اتوماسیون شرق (سهامی خاص).

ارتباط با ما

دفتر مرکزی:

مشهد خیابان سناباد ، خیابان منوچهری شمالی ، پلاک ۱۴۱
شماره تماس: ۰۵۱۳۷۲۵۰۰۱۱
تلفکس : ۰۵۱۳۷۱۳۶۵۱۶

دفتر تهران :

میدان ازادی ، شهرک آپادانا ، بلوک ۴۶
شماره تماس : ۰۲۱۴۴۶۶۷۸۷۵

دفتر پارک علم و فناوری :

مشهد ، کیلومتر ۱۲ بزرگراه آسیایی ، پارک علم و فناوری خراسان ، واحد ۳۰۷k

کارخانه :

مشهد ، سیدی ، خیابان خلج ، خلج ۲۷ ، ریاضی ۲۸
شماره تماس : ۰۵۱۳۳۸۷۳۸۰۹

map-embed.com